O Nas

AKE-NET

Firma AKE-NET specjalizuje się w wyrobach z włókna szklanego różnego zastosowania. Naszymi wiodącymi produktami są siatki z włókna szklanego na styropian i wełnę mineralną, które służą do wykonywania warstwy zbrojącej, będącej podłożem pod tynk szlachetny.
W/w wyroby oferowane są w określonych kolorach i z nadrukami, opisanymi w specyfikacjach. Istnieje jednak możliwość zindywidualizowania produktu pod klienta w postaci wybranego koloru i nadruku logo bezpośrednio na siatce.

Oprócz standardowych siatek na styropian, możemy oferować inne siatki produkowane przez firmę ADFORS (d.VERTEX). Są to wyroby z włókna szklanego, impregnowane, mające bardzo różne przeznaczenie i konstrukcję (różna wielkość oczka, zakres masy powierzchniowej od 50 g/m2 do 525 g/m2).

Nasze produkty

 1. 1
  Siatka AKE 145

  Siatka AKE 145 jest dystrybuowana zarówno w kraju jak i za granicą oraz stosowana w wielu fabrycznych systemach dociepleń wiodących producentów chemii budowlanej. Służy do wykonania warstwy zbrojącej, która jest dobrym podłożem pod tynk szlachetny. Pełniąc rolę zbrojenia musi być odpowiednio wytrzymała oraz odporna na alkalia. Dostarczane przez firmę AKE-NET siatki podtynkowe z włókna szklanego są niezbędnym elementem ograniczenia odkształceń termicznych i zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 2. 2
  Siatka AKE 170

  Siatka AKE 170 jest dystrybuowana zarówno w kraju jak i za granicą oraz stosowana w wielu fabrycznych systemach dociepleń wiodących producentów chemii budowlanej.

  Służy do wykonania warstwy zbrojącej, która jest dobrym podłożem pod tynk szlachetny. Pełniąc rolę zbrojenia musi być odpowiednio wytrzymała oraz odporna na alkalia. Dostarczane przez firmę AKE-NET siatki podtynkowe z włókna szklanego są niezbędnym elementem ograniczenia odkształceń termicznych i zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 3. 3
  Siatka OPTIMA-NET 150

  Oferowana siatka OPTIMA-NET jest elementem kompletnego systemu dociepleń budynków. Służy do wykonania warstwy zbrojącej, która jest dobrym podłożem pod tynk szlachetny. Siatka zatopiona jest w warstwie zaprawy klejowej. Pełniąc rolę zbrojenia jest odpowiednio wytrzymała oraz odporna na alkalia.

 4. 4
  Siatka AKE FLOOR

  Siatka z włókna szklanego przeznaczona do innych zastosowań

W naszej ofercie handlowej, oprócz artykułów opisanych powyżej, znajdują się jeszcze inne siatki z włókna szklanego posiadające różne przeznaczenie i konstrukcję. W przypadku zapotrzebowania na takie artykuły prosimy o kontakt.

Szukasz SprawdzonegoDoświadczonegoNiezawodnegoZaufanegoSolidnego partnera?

Wydajność

Wysoka jakość produktów, które zapewniają wysoki standard – nie należy oczekiwać od nas mniej!

Innowacyjność

Poprzez innowacje pragniemy zapewnić bardziej precyzyjną pracę, większą niezawodność i jeszcze wyższą trwałość naszych produktów.

Zawsze na czas

Zapewniamy dostawę i transport naszych towarów, do wyznaczonego miejsca, w wyznaczonym czasie.

Korzystne warunki

Najbardziej korzystne warunki na rynku

Switch The Language

  Wszystkie nasze siatki mają zastrzeżone prawem nadruki, odpowiednio:

  – Siatki AKE, wspólny nadruk AKE® / Vertex®
  – Siatki Optima-Net nadruk OPTIMA® lub Optima -Net®
  Wszelkie produkty z podobnymi kolorami bez w/w nadruków nie są naszymi wyrobami.
  Wykorzystywanie naszych dokumentów dopuszczających (aprobat, ocen technicznych, deklaracji) do tych produktów jest niezgodnie z prawem!!

  ADRES

  AKE-NET Tomaszewski, Wilk Spółka Jawna
  ul. Partyzancka 110/112
  95-200 Pabianice
  NIP 7312045996
  KRS 0000612216

  TELEFON

  +48 42 215 02 90

  EMAIL

  ake-net@ake-net.pl